Jéglabda

A következő speciális fogadási szabályok mellett az általános fogadási szabályok hatályosak. A speciális fogadási szabályok azonban elsőbbséget élveznek az általános szabályokkal szemben.

1.) Melyik csapat jut tovább (a következő körbe jutó csapat stb.): Ezek a fogadások a játék eredményére vonatkoznak, beleértve a hosszabbítást és a büntetőpárbajt is.

2.) Játékidő: Ha a mérkőzés formátumát bármilyen okból 2 × 45 percről 3 × 30 percre változtatják, akkor minden fogadás érvényes marad, kivéve azokat a fogadásokat, amelyek az első vagy a második félidőre vonatkoznak.

3.) Kieső csapat: A fogadás alapját azok a csapatok képezik, amelyek a szezon végén a kiesést eredményező helyeket foglalják el. A jövőben bármilyen okból esetlegesen bekövetkező változás nem mérvadó a fogadás szempontjából.

4.) A jéglabda mérkőzéseken egyszeri vagy annál összetettebb fogadások lehetségesek:

Az alábbi szabályok érvényesek:

• Minden fogadás 90 percnyi játékra vonatkozik, hacsak nem jelezzük másképp (ebbe nem számít bele a hosszabbítás).
  • Ha a 90 percnyi játékidőt nem játsszák végig, akkor minden fogadás érvénytelen, kivéve, ha hivatalos eredményt hirdetnek.
  • Ha 2 x 45 perc játékidő helyett 3 x 30 perc játékidőt játszanak le, a fogadások 90 perces játékidőre vonatkoznak.

5.) Elhalasztott mérkőzések: Minden olyan mérkőzés érvénytelen lesz, melyet nem a meghirdetett napon vagy egy másik helyszínen játszanak le, mint ahogyan a fogadásban szerepelt.