Vízilabda

A következő speciális fogadási szabályok mellett az általános fogadási szabályok hatályosak. A speciális fogadási szabályok azonban elsőbbséget élveznek az általános szabályokkal szemben.

1.) Kétesélyes fogadás: A fogadások a hosszabbítással és büntetőpárbajokkal együtt elért végeredmény alapján kerülnek elszámolásra, hacsak nem jelezzük másképp.

2.) Győztesre fogadás (1x2): Minden mérkőzésre vonatkozó fogadás a rendes játékidőben elért eredmény alapján kerül elszámolásra, hacsak nem jelezzük másképp.

3.) 1., 2., 3., 4. negyed győztese: Kizárólag az adott negyedben lőtt gólok érvényesek. A hosszabbítás nem számít bele a 4. negyed eredményébe, hacsak nem jelezzük másképp.

4.) Félbeszakított meccs: Ha egy mérkőzést a rendes játékidő lejátszása előtt félbehagynak, minden fogadás érvénytelen lesz, kivéve azokat a piacokat, amelyeket feltétel nélkül határoztak meg.

5.) Elhalasztott mérkőzés:  Ha egy mérkőzés bármilyen okból nem kerül megrendezésre vagy elhalasztják, akkor a hivatalosan tervezett kezdési időpont előtt elhelyezett minden fogadás érvénytelenné válik. Minden fogadás érvényes minden olyan mérkőzésre, amelyet a tervezett kezdési időpont előtt halasztanak későbbre, és (helyi idő szerint) ugyanazon a napon megrendezésre kerül. Ez alól csak az olyan mérkőzések képeznek kivételt, amelyek meghatározott időpontban zajlanak a versenyeken, pl. olimpiák, Európa-bajnokság döntője stb.

6.) Helyszínváltozás: Ha a mérkőzés nem a meghirdetett helyszínen kerül megrendezésre, a fogadás továbbra is érvényben marad. Ez a szabály mindaddig érvényes, amíg a helyszínt nem az ellenfél pályájára változtatják meg (illetve nemzetközi mérkőzések esetén, amíg a helyszín ugyanabban az országban marad).

7.) Szakosztály bajnokai: Ha a szezon bármilyen okból hamarabb véget ér, akkor minden fogadás a szóban forgó hivatalos szervezet által közzétett Szakosztály bajnokai rangsor alapján kerül rendezésre.