Co to jest "Cash Out"?

W przypadku zakładów pojedynczych i zakładów kombi, bwin może oferować opcję wcześniejszej wypłaty - tzw. "Cash Out". Pozwala ona na wypłatę wygranych, mimo iż wynik zakładu nie został jeszcze określony. Wysokość wypłaty zależna jest od przebiegu wydarzenia i aktualnego kursu.

Opcja "Cash Out" pozwala na:

• Wypłacenie zakładów pojedynczych i zakładów kombi przed ich rozliczeniem.
  • Zabezpieczenie wygranych lub zredukowanie ryzyka.

• Przejęcie kontroli nad zakładami.

Przykład:

Stawiasz 10 EUR na zwycięstwo reprezentacji Hiszpanii w meczu z Włochami, po kursie 2,40.

Możliwość 1: po 30 minutach Hiszpania obejmuje prowadzenie 1:0. Zwiększa to prawdopodobieństwo wygrania zakładu, więc oferta wcześniejszej wypłaty wynosi 18 EUR. Możesz wypłacić 18 EUR lub poczekać do końca meczu, licząc, że Hiszpania faktycznie wygra.

Możliwość 2: po 30 minutach Włochy obejmują prowadzenie 1:0. Prawdopodobieństwo wygrania zakładu spada, więc oferta wcześniejszej wypłaty wynosi 6 EUR. Możesz wypłacić 6 EUR i ograniczyć stratę lub mieć nadzieję, że Hiszpania jeszcze wygra ten mecz.

Opcja "Cash Out" wyświetlona zostanie na stronie "Moje zakłady".

bwin nie gwarantuje, że opcja "Cash Out" będzie dostępna we wszystkich przypadkach i zakładach. Po kliknięciu na "Cash Out", nasz system sprawdzi dostępność tej opcji w wybranym zakładzie. Jeśli zakład został zamrożony, zamknięty lub zmienił się jego kurs, opcja "Cash Out" może zostać odrzucona.